پشتیبانی


در ماتریس واحد پشتیبانی از اصلی ترین پل‌های ارتباطی میان شرکت و مشتریان می‌باشد. یكی از مهمترین واحدهای گروه نرم افزاری قیاس نیز واحد پشتیبانی آن است. واحد فروش پس از عقد قرارداد با مشتری طی نامه ای جریان كار راه اندازی و راهبری نرم افزار مشتری را به واحد پشتیبانی ارجاع و پس از آن با قواعدی از پیش تعریف شده بر آن نظارت می‌نماید. نیروهای واحد پشتیبانی افراد با تجربه و آموزش دیده در حوزه تخصص خود هستند و خصوصا در جریان استقرار با راهنمایی مناسب مشتری امكان بهره گیری بهتر از ابزار نرم افزاری را برای مشتری فراهم می‌كنند.

اصلی ترین نقطه قوت یک سیستم نرم افزاری ارائه ی خدمات پشتیبانی از طرف ارائه کننده محصول میباشد. در صورتی که خدمات به صورت مطلوب و شایسته انجام نگیرد ، خلل بزرگی در زنجیره ی استفاده از محصول و بهره گیری از ان به وجود می آید که لطمه های جبران ناپذیری به سازمان خدمت گیرنده وارد می نماید.درماتریس پشتیبانی از زمان استقرار و نصب شروع و به صورت دائم انجام می شود. پشتیبانی آنلاین مهندسین این شرکت درحوزه ی خدمات پس از فروش می باشد که ما را از سایر مجموعه ها متمایز کرده است.همچنین پشتیبانی از راه دور-پشتیبانی حضوری در تمامی نقاط کشور به صورت دائمی توسط کارشناسان ماتریس انجام میشود.

خدمات پشتیبانی در گروه مهندسی ماتریس، توسط دفاتر و نمایندگی ها ما در سطح کشور انجام می گیرد. مشتریان، با توجه به نیاز ، نرم افزار خریداری شده و موقعیت مکانی خود می توانند از بهترین سرویس های کارشناسان خبره ما در زمینه رفع مشکلات احتمالی و مشاوره های مورد نیاز بهره مند شوند.پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزار شامل برطرف کردن ایرادات احتمالی و انجام تمهیدات لازم به منظور عملکرد بهینه نرم افزار است. خدمات پشتیبانی بصورت حضوری و تلفنی از تاریخ خرید به مدت 6 ماه بصورت رایگان انجام خواهد شد. پس از گذشت 6 ماه نیاز به تمدید قرارداد می باشد.در صورت نیاز به جابجایی اطلاعات، تغییر سیستم میزبان نرم‌افزار، سرور و ... نیز این خدمات توسط کارشناسان پشتیبانی انجام می‌شوند.

پشتیبانی نرم افزارهای ماتریس شامل موارد زیر است :

1_ استقرار و راه اندازی
2-رفع نواقص یا خطاهای احتمالی نرم‌افزار
3-آموزش
4-تعامل بومی‌سازی با سازمان
5-بروز رسانی نسخ جدید

خدمات پشتیبانی ماتریس :

گروه ماتریس جهت ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان از روش های زیر استفاده می نماید:

خدمات ریموت: استفاده از سرویس هایی نظیر ریموت دسکتاپ و اپلیکیشن های ریموت و خدمات از راه دور جهت حل مشکلات مشتریان در سریع ترین زمان ممکن

تماس تلفنی: سعی بر حل مشکلات مشتریان طی تماس تلفنی و مکالمه با کارشناسان

خدمات حضوری: مشتریان برای آن دسته از خدمات که نیاز به حضور کارشناس حامی در محل پروژه دارند می توانند از این خدمت استفاده نمایند.

ازطریق پیام رسان سروش با شماره 09365983039 می توانید با گروه ماتریس در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.برای دانلود اپلیکیشن سروش نیز می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

لینک :  https://soroush-app.ir/

در نهایت برای خدمات خوب پشتیبانی هیچ قیمتی نمی توان تعیین کرد.امیدواریم که مثل همیشه با ارائه سرویس های خدمات آموزشی و پشتیبانی حرفه ای و تخصصی خود در جهت رضایت مشتریان در کنار و همراه  آنان قدم برداریم.

 

شیوه های آموزش

 ما در ماتریس بر این باوریم که آموزش نقطه عطفی در بهره وری سیستم است. کاربران و تکنسین های ماهر به سازمان و مراکز هدف این امکان را می دهند که بیشترین کارایی و منفعت را برای ان سازمان داشته باشند. از این رو ارتقای سطح دانش کاربران سیستم و مسائل مرتبط باعث می شود سازمان بهتر و سریعتر به اهداف خود برسد.
مهم ترین بخش برای استفاده کامل از امکانات نرم افزار، استقرار و آموزش آن است. گروه ماتریس پس از نصب نرم افزار، در کلیه مراحل استقرار در کنار مشتریان خود بوده و آموزش مشتریان را وظیفه خود می داند.و در طول دوره آموزش پروژه ،نحوه کار با نرم‌افزار با زبانی ساده و گویا و روش برخورد با مشکلات و ایرادهای احتمالی به صورت صحیح به مشتریان به صورت مکرر و یا برنامه ریزی شده صورت می گیرد.همچنین با بروزرسانی نرم‌افزار و ایجاد تغییرات جدید آموزش‌های لازم به کاربران داده می‌شود.

آموزش بعد از استقرار و نصب

 

پس از خرید محصول و نصب و استقرار ان درسرور های سازمان و واحد ها، کاربران هر بخش کلیه ی پرسنل مربوطه به صورت تئوری و عملی درطی جلسات مورد نیاز آموزش میبینند بعد از آموزش موفق می شوند ازسیستم استفاده کنند.پس ازراه‌اندازی نرم‌افزار، آموزش کامل استفاده از آن شامل: پشتیبان گیری، تنظیمات، قابلیت‌ها و امنیت اطلاعات به مشتریان نرم‌افزار طی جلسات مورد نیاز صورت خواهد گرفت. شرکت ماتریس نگین ارقام خدمات آموزشی خود را به صورت ارسال کارشناس جهت ارائه خدمات آموزشی به مراکز(جلسات حضوری) برقرار می نماید.

 

آمورش از راه دور

 

آموزش از راه دور فارغ از زمان و مکان برای مشتریان انجام می گیرد،بعد از نصب و استفرار و آموزش پرسنل (کاربران جدید)و... شرکت ماتریس آمورش از راه دور را به کاربران مراکز ارائه میدهد.

 

آموزش به وسیله ی Help

 

تمامی سیستم طی متون های بصری قابل آموزش هستند. این متون بعد از نصب و استقرار تحویل ادمین سازمان داده می شود.

 

آموزش های عمومی

 

شرکت ماتریس در راستای افزایش کارایی، انواع آموزش های عمومی را به مدیران و کاربران سیستم از قبیل DataBase,BackUp,MCSDو ... را میدهد.

 

آموزش های اختصاصی

 

با توجه به طیف وسیعی از فرایندهای مورد استفاده در مراکز درمانی و گوناگونی قوانین و بخش ها شرکت به صورت مداوم آموزش های تخصصی دوره ای را به دستندرکاران و کاربران و مسئولین ارائه می نماید. از قبیل قراردادهای بیمه ای ، ترخیص،   مدارک پزشکی و ...

cheap air jordans|pompy wtryskowe|cheap huarache shoes| bombas inyeccion|cheap jordans|cheap air max| cheap sneakers|wholesale jordans|cheap china jordans|cheap wholesale jordans|cheap jordans